За сприяння Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана 5 грудня у Києві відбудеться масштабний Форум місцевого самоврядування, в рамках якого – ІІІ Форум об’єднаних громад. В якому візьме участь селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович.

Планується, що учасники Форуму, а це представники місцевого самоврядування всіх рівнів, всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування, народні депутати, представники Уряду, міжнародної донорської спільноти та експертного середовища, спільно напрацюють пріоритетні завдання реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади на найближчу перспективу з урахуванням необхідності завершення впровадження реформи до 2020 року. Окремим наголосом Форуму стануть питання місцевого економічного розвитку.

Також у програмі Форуму – дискусії:

• «Фінанси і ресурси: можливості та дії в реалізації секторальних повноважень»,
  • «Нова регіональна політика – дієвий інструмент розвитку регіонів і громад»,
  • «Комплексний просторовий розвиток та ІТ-технології»,
  • «Енергоефективність – заощадливість та конкурентоспроможність»
  • інші.