Вимірювання Індексу спроможності Ланчинської ОТГ

Дата: 30.11.2018 15:37

Сьогодні, 30 листопада  в Ланчинській селищній раді ОТГ програмний  спеціаліст   Марина Дудяк та експерт з моніторингу Оксана Музичук  розпочали базове (перше) вимірювання "Індексу спроможності місцевої влади" (PMCI), який дозволить встановити рівень сукупної оранізаційної спроможності  органів місцевого самоврядування Ланчинської ОТГ щодо налагодження конструктивної та продуктивної співпраці з населенням та у прийнятті управлінських рішень задля підвищення якості життя.  Використання даного іструменту було схвально підтримано Міністерством регіонального розвитку.

Для того щоб максимально якісно  та результативно оцінили Ланчинську ОТГ громада  підготувала певний перелік документів та запросила на зустріч депутата,  члена виконкому, секретаря ради, спеціаліста з кадрових питань  адміністратора сайту, спеціаліста юриста, спеціаліста-економіста, представника КП,  представника молодіжної ради.

За результатами визначення базового стану Ланчинської громади буде розроблена Дорожня карта - документ, в якому будуть визначенні конкретні кроки та терміни, виконавши які  через рік можна буде покрищити її базові показники .