До Дня пам’яті проведено заходи під назвою “Землі моєї скорботи роки”

Дата: 23.11.2018 14:26

24 листопада в нашій державі відзначається День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Мало знайдеться в історії не тільки  України, а й в світі таких трагічних подій, як Голодомор цих років, який став найчорнішою сторінкою в історії держави. Теперішнє покоління не повинно забути цієї трагедії, тому перед бібліотекою стоїть завдання нагадувати своїм користувачам про злочинні наслідки тоталітарного режиму.

Працівники Добротівської бібліотеки разом із клубною установою до Дня пам’яті провели заходи під назвоюЗемлі моєї скорботи роки. Бібліотекарі привертають увагу до літератури про цю трагедію і проводять бесіду  Скорботний – 33 – й, а також пройшла година пам’яті Свічка плакала в скорботі.