Участь у тренінгу «Механізми захисту прав та інтересів дитини»

Дата: 26.11.2018 14:11

За ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  22-23 листопада 2018 року в м. Івано-Франківську для представників об’єднаних територіальних громад та служб у справах дітей проведено дводенний навчальний тренінг «Механізми захисту прав та інтересів дитини», в якому взяла участь начальник служби у справах дітей Ланчинської ОТГ   Гураль Л.В. Під час тренінгу обговорено питання застосування національного законодавства у сфері захисту прав дитини, дотримання прав та інтересів дітей вразливих категорій, ролі органів опіки та піклування в сімейних спорах та аспекти діяльності комісії з питань захисту прав дитини. Спікерами та почесними гостями тренінгу були Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Світлана Дем’янчук, начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Іван Ковалик.