Завершено ознайомчий візит координаторів та експертів програми DOBRE

Дата: 19.11.2018 14:18

В рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), завершено ознайомчий візит координаторів та експертів програми. На зустрічі відбулася розмова з керівниками бюджетних установ та організацій, настоятелями церков, підприємцями, депутатами, представниками громадських організацій, місцевими лідерами та представниками відділів Ланчинської селищної ради ОТГ.

В подальшій  роботі координатори програми DOBRE допоможуть у формуванні Стратегії соціально-економічного розвитку до 2026 року з метою,  поглиблення демократії, що сприятиме процвітанню та стабільності громади та поширюватимуть досвід ОТГ серед інших громад. Програма фінансується Агенством США з міжнародного розвитку та виконується Американсько-українсько-польським консорціумом під управлінням Глобал Ком’юнітіз.