Конкурс поезії

Дата: 12.11.2018 13:25

На вимогу листа Департаменту освіти, науки та молодіжної політики від 10.10.2018 р. № 537 та відповідно до розпорядження селищного голови Ланчинської селищної ради ОТГ від 17.10.2018 року № 192/02.2-19  «Про проведення конкурсу поезії серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти» проведені шкільні етапи  конкурсу.  Відбірковий етап відбувся на базі Добротівської гімназії шостого листопада, а це було справжнє Свято поезії  під керівництвом Ганни Дем’янчук,  а компетентне журі визначило учасників районного конкурсу. Переможці були нагороджені грамотами селищного голови ОТГ, а саме: Іваночко Євгенія (Ланчинський ліцей), Кінашевська Олеся (Добротівська гімназія), Нагорняк Дмитро і Цюрак Максим (Ланчинський ЦДЮТ) та восьмого листопада гідно представили Ланчинську ОТГ на ІІ етапі конкурсу поезії.

Переможець районного етапу у номінації «Патріотика» Дмитро Нагорняк (учасник гуртка «Літературна творчість», керівник  Нагорняк Руслана від Ланчинського ЦДЮТ) поїде на  ІІІ етап, який відбудеться 20 листопада 2018 року  в приміщенні Івано-франківської обласної наукової бібліотеки ім. І. Франка (вул. Чорновола) та представлятиме Ланчинську громаду.

Бажаємо творчих успіхів та нових досягнень переможцю!