За ініціативи селищного голови Володимира Поповича,  сьогодні,  31 жовтня,   з метою надання практичної та методичної допомоги у забезпеченні діяльності Ланчинської ОТГ, Ланчинську селищну  раду  ОТГ  відвідала робоча група у складі:

Р.В. Панасюка                 директора Івано-Франківського ВП установи ЦРМС,

керівника робочої групи;

Н. А. Вінничук               радника з комунікаційних питань

Івано-Франківського ВП установи ЦРМС;

Т. П. Данилів                   радника з питань просторового планування

та управління           ресурсами;

Л. С. Зикова                   начальника відділу державної підтримки

регіонального розвитку управління

з питань децентралізації та регіонального розвитку

департаменту будівництва, житлово-

комунального господарства містобудування

та архітектури облдержадміністрації;

М. С. Івашкова               юрисконсульта  Івано-Франківського ВП установи ЦРМС;

Н.С. Окунь                       заступника начальника відділу зведеного бюджету

та міжбюджетного регулювання департаменту

фінансів облдержадміністрації;

М. Г. Паскара                    заступника директора обласного інформаційно-аналітичного

центру департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації;

Т. М. Тимів                        заступника начальника відділу соціальних допомог та

розгляду звернень департаменту соціальної політики

облдержадміністрації

М. В. Чопея                        радника з питань децентралізації Івано-Франківського ВП

установи ЦРМС;

О. М. Швець                      радника з питань місцевих фінансів Івано-Франківського ВП

установи ЦРМС.

Робочу зустріч супроводжували шість представників обласних засобів масової інформації

Під час зустрічі обговорено проблемні питання із працівниками апарату об’єднаної територіальної громади, керівниками закладів та установ, які знаходяться на території Ланчинської ОТГ.

Члени робочої групи та представники обласних ЗМІ відвідали ланчинський ліцей ім. Ю. Шкрумеляка, Добротівську гімназію, Центр первинної медико-санітарної допомоги, місцеву пожежну команду. Під час відвідин ознайомились із ходом робіт по капітальному ремонту фасаду ліцею, завершенням робіт по перекриттю дахів гімназії, створення належних умов для роботи місцевої пожежної команди, надання послуг в центрі первинної медико-санітарної допомоги і завершення будівництва моста через р. Слобошниця  в рамках партнерства влади та громади.

Проаналізувавши стан справ у галузях, члени робочої групи надали  відповідні рекомендації, окреслили шляхи вирішення питань організації роботи об’єднаної територіальної громади у бюджетній, фінансовій, медичній, соціальній  та інших сферах діяльності.