Ювілей Делятинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Дата: 23.10.2018 11:18

Делятинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат 21 жовтня 2018 року відзначав своє 30-річчя з дня заснування закладу. В приміщені народного дому селища Делятина директор закладу Сергеєв Валерій Леонідович та колектив приймали щирі вітання від запрошених та гостей свята, учасників художньої самодіяльності. Засвідчив свою повагу голова селищної ради Ланчинської ОТГ Володимир Попович, який подякував за багатолітню творчу співпрацю з Ланчинським ліцеєм імені Ю. ШКрумеляка у рамках профільної освіти, підготовці підростаючого покоління до наступних життєвих кроків. А також вручив вітальну листівку і книгу Яреми Оленюка та побажав, щоб життєва енергія, творча наснага була гарантією великих досягнень у діяльності закладу, а кожна розпочата справа стала сходинкою до вершин успіху! Адже за цей період часу колектив закладу створив позитивний імідж, авторитетне ім`я як в освітянській сфері та серед жителів цього мальовничого краю Надвірнянщини.