День діалогу з владою

Дата: 23.09.2018 11:21

У Тернополі 24-25 вересня відбудеться захід на тему «День діалогу з владою». В якому візьме участь селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович.

День діалогу з владою – це традиційний щорічний захід, що є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. День діалогу буде присвячено обговоренню результатів та викликів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, а також законодавчого забезпечення житлово-комунального господарства.