Фото без описуФото без опису

Під час засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Володимира Поповича, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися  різних сфер життєдіяльності громади.

На засіданні розглянуто  наступні питання:

1.Про стан підготовки бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період.

2.Про дотримання бюджетної дисципліни.

3.Про затвердження штатного розпису та мережі гуртків  Ланчинського Центру дитячої та юнацької творчості на 2018-2019 навчальний рік.

4.Про оплату за навчання та встановлення контингенту учнів Ланчинської ДМШ на 2018-2019рік.

5.Про надання згоди на обрання помічників по догляду.

6.Про надання одноразових грошових допомог дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

7.Про надання згоди на госпіталізацію.

8.Про внесення змін в рішення виконкому від 17.01.2018року №12 «Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Ланчинської селищної ради ОТГ.

9.Різне.

Виконкомом затверджено вищезазначені питання та прийнято відповідні рішення.