Ланчинська  селищна рада  об’єднаної  територіальної громади  успішно  пройшла  перший  етап  відбору  до  участі  у програмі  DOBRE  та  увійшла до  числа  фіналістів.

Програма  USAID "Децентралізація  приносить  кращі результати  та ефективність” (DOBRE) – це п’ятирічна  програма,  що  виконується  міжнародною  організацією  Глобал Ком'юнітіз (Global Communities)  та  фінансується  Агентством  США  з  міжнародного  розвитку (USAID). Програма  спрямована  на  посилення  місцевого  самоврядування  та  створення  кращих  умов  для  розвитку  ОТГ,  підвищення  рівня  залученості громадян  до  прийняття  рішень  та забезпечення  підзвітності  та  прозорості  в громадському  управлінні.

Останнім  кроком  до  перемоги  у  відборі було проведення  зборів  громади.

11  вересня  2018року  в приміщенні  селищної  ради  проведено  збори  мешканців громади  для  презентації  програми   DOBRE  і  прийняття  рішення,  який  перший  проект  зробить  наша громада,  якщо  її  відберуть  до  участі  у  програмі.  У  зборах  взяли  участь  53 особи: голова селищної  ради,  секретар  ради, 10 депутатів  селищної  ради, 4 члени виконкому, священики, представники освіти,  медицини, молодіжної ради, громадських  організацій,  батьки  дітей з інвалідністю,  депутат  обласної  ради Ю.Голіней та   представники  від програми  DOBRE програмний спеціаліст Любомир Кава та координатор програми Марина Дудяк.

Збори  складалися  з  4-х частин: презентація  селищного голови  Володимира  Поповича на  тему: «Навіщо  ми подалися в програму  DOBRE»,  презентація спеціаліста програми Любомира  Кави  про основні етапи  і проекти  програми,  представлення  і обговорення  перших проектів  і  прийняття рішення,  представлення  координатора по програмі  DOBRE Марини  Дудяк – людини, через  яку  буде  вестися  вся комунікація, яка  стосується  програми.

На  обговорення  були  представлені  3-и  проекти.

1. «Спорудження  і облаштування  оглядової  вежі  та відпочинкової  зони в урочищі  «Жбир»  с. Добротів  Ланчинської  селищної  ОТГ». Ідею проекту  озвучив директор  Добротівської гімназії  І.М.Янко.    Мета проекту  полягає  в створені  належних  умов розвитку  туристично-рекреаційного  потенціалу  та  покращення туристичної  інфраструктури території  громади.
  2. «За  життя  в чистому  довкіллі».  Ідею  проекту озвучив депутат  селищної  ради  М.І.Яновський.  Мета  проекту – відновити  частину  каскаду  ставків  в  урочищі  «Брунчиха»  та  рекреаційну  зону  на  їхніх  берегах,  що сприятиме  поступовому відновленню  втраченого  ландшафту  та  створить  безпечні  умови  для  відпочинку.
  3. «Формування  центру  дозвілля  та відпочинку  Ланчинської  громади». Ідея  проекту селищного  голови В.В. Поповича.  Мета  проекту  полягає  в  створенні  належних  умов  для  активного  відпочинку  жителів  громади  та  покращення  інфраструктури  території,  створенні  умов,  де  діти  та  батьки  будуть  цікаво проводити  вільний  час.

Учасники  зборів  проголосували  за проект «Формування центру  дозвілля  та відпочинку  Ланчинської  громади» - 51 голос.

Чекаємо  на  перемогу  у  фіналі  програми  DOBRE  та  реалізацію  проекту.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису