Проведено семінар, працівниками Надвірнянської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ на тему «Легальна зайнятість».

Дата: 10.08.2018 10:28

08.08.2018 в приміщенні Ланчинської селищної ради було проведено семінар, працівниками Надвірнянської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ на тему «Легальна зайнятість». Семінар проводився з метою підвищення обізнаності населення про всі негативні наслідки неофіційного працевлаштування, адже цифри неофіційних працівників є досить високими. Учасники заходу дізналися про види шахрайства при працевлаштуванні. Неофіційний найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальної допомоги у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності. Всі учасники заходу дізналися про особливості укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту та головні їх атрибути, переваги та недоліки.