Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у семінарі на тему: «Легальна зайнятість» який відбудеться 08.08.2018 о 14.00 в приміщенні Ланчинської селищної ради ОТГ. На семінарі будуть розглядатися наступні питання:

• Переваги легальної зайнятості в Україні.
  • Надання інформації про послуги служби зайнятості, які сприяють легальному працевлаштуванні
  • Порядок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту тощо.
  • Види шахрайства при працевлаштуванні в Україні.
  • Презентація послуг  Бюро правової допомоги

Також нагадаємо, що згідно договору про співпрацю між Надвірнянською районною філією Івано-Франківського ОЦЗ та Ланчинською селищною радою ОТГ, щосереди у приміщенні Ланчинської селищної ради проводиться прийом громадян спеціалістом Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Кисляк Іриною Русланівною – фахівцем з профорієнтації ІІ категорії відділу надання соціальних послуг.

У кого є запитання до цієї державної служби, просимо на прийом!