Виявлення карантинних організмів

Дата: 06.08.2018 08:44

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019, код ЄДРПОУ 40309088 тел. 51-13-89, факс 51-13-92,

ifdergprod@vetif.gov.ua

03.08.2018 р.

Відповідальним за роботу офіційних

веб-сайтів райдержадміністрацій

та міських рад

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій,  міських рад  та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

Інформація щодо виявлення карантинних організмів

за період з 26 липня по 01 серпня 2018 року

При здійсненні фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь з метою встановлення фітосанітарного стану за період з 26 липня по 01 серпня 2018 року фітосанітарними інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в ході ревізії старих вогнищ, виявлено обмежено поширену в Україні карантинну хворобу - рак картоплі (Synchytrium endobioticum (Schilbersky) Percival) на території Рожнятівського району - с.Небилів - на площі 0,09га; с.Вербівка - на площі 0,89га; с.Сваричів - на площі 0,114га; с.Цінева - на площі 0,31га.

Визначено заходи по знищенню цих шкідливих організмів згідно рекомендацій даних під час накладання карантинного режиму