ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019, код ЄДРПОУ 40309088 тел. 51-13-89, факс 51-13-92,

ifdergprod@vetif.gov.ua

23.07.2018 р.

Відповідальним за роботу офіційних

веб-сайтів райдержадміністрацій

та міських рад

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій,  міських рад  та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

Увага: на Тисмениччині  встановлено випадок сказу лисиці

Фото без описуЗа результатами Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці, труп якої виявлено на території присадибної ділянки, с. Угринів, Тисменицького району, Івано-Франківської області (звіт про результати дослідження патматеріалу від 20.07.2018 року № 001245 п.м./18).

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при Тисменицький районній держадміністрації, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено с. Угринів, Тисменицького району, Івано-Франківської області неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.