Головою Ланчинської селищної ради ОТГ В.Поповичем та головою Делятинської селищної ради ОТГ Б.Клим'юком сьогодні підписано протокол про наміри спільної реалізації проекту «Спорудження і облаштування оглядової вежі  та відпочинкової зони в урочищі  « Жбир» с. Добротів Ланчинської ОТГ».

Проект, спрямований на облаштування оглядової вежі та створення відпочинкової зони, має вагоме значення для посилення фінансової спроможності громад, розвитку естетичних якостей, екологічної культури та покращення дозвілля населення, територіальної згуртованості. Його  реалізація дозволить покращити умови відпочинку та дозвілля, створить вільний екологічний, освітній, громадський простір та належну інфраструктуру громад.

До партнерства та співвиконання проекту запрошено також:

• ДП «Делятинське лісове господарство»
  • КП «Надвірнянський спецлісгосп»
  • БО «Назустріч майбутньому»