Фото без описуФото без опису Фото без опису

В день відзначення 777-річниці Дня селища Ланчин селищним головою В.Поповичем було вручено грамоти та премію гравцям молодіжної команди ФК «Ланчин» за зайняте перше місце в чемпіонаті першості кубка району.

«Значних результатів у будь-якому виді спорту можливо досягти тільки завдяки  наполегливості, витримці, маючи значну силу волі, бажання працювати і не зупинятись на досягнутому. У Ланчині проживають активні, цілеспрямовані, талановиті спортсмени, футбол для яких став невід'ємною частиною життя» - зазначив Володимир Васильович.

Селищний голова висловив вдячність гравцям, наставникам, ветеранам клубу за активну життєву та громадську позицію, за примноження спортивної слави селища.

Також побажав наснаги та успіхів футболістам  депутат обласної ради Юрій Голіней  та вручив два нових комплекти футбольної форми.