Штормове (метео) попередження!

Дата: 29.06.2018 13:12

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 28 червня та протягом ночі та ранку 29 червня по області та місту очікується туман з видимістю 100-500м.

Протягом доби 29 червня по області та місту очікується дуже сильний дощ, гроза, град, шквалисте посилення вітру 15-20м/с.

29 – 30  червня в зв’язку з продовженням випадання сильних дощів, місцями дуже сильних  очiкується продовження пiдйому рiвнiв води на річках басейнів Дністра та Прута на 2 – 3,5 м над передпаводковим. Вода вийде на заплаву на річках Чечва, Сукель, Ворона, у верхів’ї Бистриці Надвірнянської. Можливе затоплення заплави, с/г угiдь, в гiрських та передгiрських районах можливе досягнення вiдмiток початкового затоплення госпоб’єктiв, будинкiв в окремих низькорозташованих населених пунктах. При дуже сильних дощах посилюється можливість формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах утримується загроза утворення селiв.