25.06.2018 відбулося засідання виконавчого комітету яке пройшло під головуванням селищного голови Володимира Поповича, члени виконавчого комітету обговорили питання порядку денного, що стосується різних сфер життєдіяльності громади, а саме:

• про затвердження плану заходів по благоустрою в Ланчинській ОТГ
  • про затвердження плану роботи виконавчого комітету на ІІ півріччя
  • про надання згоди на обрання помічників по догляду
  • про надання одноразових грошових допомог
  • про  клопотання щодо присвоєння  почесного звання України «Мати героїня» жительці селища Ланчин Гресько Ганні Василівні
  • про святкування Дня селища
  • про закріплення житла, за дітьми позбавлених батьківського піклування
  • про тимчасове призупинення прийому дітей з 18.06.2018 по 30.07.2018 в ЗДО «Ромашка» з наданням основних щорічних відпусток  працівникам закладу
  • різне .

Виконкомом затверджено вищезазначені питання та прийнято відповідні рішення.

Також на засіданні виконавчого комітету були присутні начальник обласного управління превентивної діяльності Іваницький Микола Ігорович та начальник районного відділу поліції Кавінський Іван Володимирович, який прокоментував події 23 червня в центрі Ланчина і повідомив, що порушено кримінальне провадження по статті 296.