Презентовано програму «Муніципальний фіскальний реєстр»

Дата: 22.06.2018 14:38

Голова Ланчинської селищної ради ОТГ  Володимир Попович бере участь у засіданні секції Асоціації Міст України «Практика та перспективи економічного розвитку територіальних громад» за підтримки американського проекту «Пульс».

АМУ презентовано «Муніципальний фіскальний реєстр», як програмний продукт, який містить інформаційні відомості про нерухоме майно, комунальне майно, земельні ділянки, облік учнів, дітей дошкільного віку, населення, що обліковується закладами охорони здоров’я, громадян, що потребують соціальної допомоги, реєстр осіб пільгових категорій.

Дві громади на Івано-Франківщині проведуть безкоштовне тестування програмного продукту з метою введення його в експлуатацію.

Ланчинську громаду, як члена Асоціації Міст України, включено до переліку пілотних громад, які безплатно отримують таке програмне забезпечення.