Відкриття оновленого відділення “Ощадбанку”

Дата: 18.06.2018 08:56

15.06.2018 року  з ініціативи селищного голови Ланчинської селищної ради ОТГ Володимира Поповича, відбулося відкриття оновленого відділення “Ощадбанку”. Відділення знаходиться у приміщенні магазину «Ювілейний» на 2-му поверсі по вул. Незалежності, селища Ланчин.

На відкриття завітав начальник філії Івано-Франківського обласного управління "Ощадбанку" Кричук Василь Якович, селищний голова Попович Володимир Васильович, заступник селищного голови Іванішак Василь Іванович, депутат обласної ради Голіней Юрій Дмитович. Звичайно на відкриття завітали і жителі селища, які першими і скористалися послугами оновленого відділення банку.

Нове обличчя банку стало приємним сюрпризом для перших клієнтів. Вони впевнені, що поряд із сучасним дизайном приміщення, привітний висококваліфікований персонал забезпечить комфортне і оперативне обслуговування, що є невід’ємною складовою в роботі банківської установи нового типу, якою сьогодні прагне бути «Ощадбанк».