Любі юні жителі Ланчинської громади! Шановні батьки!

Дата: 31.05.2018 14:03

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають радісне свято - День захисту дітей. Це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Від усього серця вітаємо Вас з теплим та прекрасним святом – міжнародним Днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти та діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Ми робимо усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього ми живемо та працюємо. Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

З повагою, cелищний голова Володимир Попович. начальник служби у справах дітей Любов Гураль