Весняний догляд саду

Аби створити передумови для доброго врожаю, садоводам необхідно забезпечити правильний та систематичний догляд за садом – наголошують спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

В Держпродспоживслужбі Прикарпаття розробили Прогноз фітосанітарного стану агроценозів області та рекомендації щодо захисту рослин у 2022 році

Спеціалісти відділу прогнозування,  фітосанітарної діагностики  та аналізу ризиків Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за даними річної звітності державних фітосанітарних інспекторів розробили «Прогноз фітосанітарного стану агроценозів Івано-Франківської області та рекомендації щодо захисту рослин у 2022 році».

Особливості отримання допусків (посвідчень) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами в умовах воєнного стану

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що згідно постанови КМУ від 16.03.2022 р. № 297 «Деякі питання перевезення (транспортування), зберігання, застосування та торгівлі пестицидами і агрохімікатами» строк дії допусків (посвідчень) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, виданих відповідно до ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та дійсних станом на 1 січня 2022 року, продовжується на період дії воєнного стану в Україні та на 90 днів, наступних за днем його припинення або скасування.

На Прикарпатті радіаційний фон в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.