16 вересня, у Всесвітній день хліба учні 1-го класу, вчителька Любов Петруняк Ланчинська гімназія вперше завітали на пізнавальну екскурсію в чарівну оселю книги. Допитливі малята уважно слухали розповідь бібліотекаря про книгозбірню та її «жителів» - книжки. Діти дізнались, що означає слово «бібліотека»,нові терміни «абонемент», «читальна зала», «формуляр», ознайомились з правилами поводження з книгою. Дітям продемонстрували нові дитячі книги, які отримала бібліотека і дізналися багато цікавого про хліб. Учні переглянули цікаві відео «Казка про золоте зернятко» та наввипередки відповідали на запитання « Вікторини про хліб».

Усміхнені, радісні обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась. Відтепер наші зустрічі стануть традиційними.