Сьогодні 1 жовтня, в свято Покрови Пресвятої Богородиці, відзначаємо День українського козацтва, 82-у річницю створення УПА та День захисників і захисниць України. — з Комунальний Заклад Культури Ланчин.

Поєднання цих знаменних дат є символом непорушного зв'язку багатьох поколінь воїнів рідної української землі та проявом великої поваги до них.

З нагоди цієї дати у бібліотеці облаштована книжкова виставка:" Шлях українського воїна", на якій представлені книги, ще з часів Війська Запорізького, часів Другої світової війни, Повстанської армії та сучасних героїв сьогодення. А також з учнями 3-го класу проведено вікторину:" Від козаків до героїв."

У цей день щиро вітаємо наших захисників і захисниць, які успадкувавши дух і традиції українського козацтва, боронять свободу і здобуту незалежність України від російської агресії!

Уклінна дяка Вам, наші оборонці України.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!