Активна читачка бібліотеки Аліна Косюк Ланчинський ліцей нагороджена спеціальною відзнакою від Програми підтримки ОБСЄ для України (OSCE SPU) за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка « ЗЕЛЕНЕ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ: дитячий погляд». Конкурс проводився Національною бібліотекою України для дітей, Програмою ООН з навколишнього середовища ( United Nations Environment Programme, UNEP) та Програмою підтримки ОБСЄ для України (ОSCE SPU) за участі представників Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Державної екологічної інспекції України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, громадської організації « ІНПОЛІТ» та БО «Благодійний фонд розвитку Національної бібліотеки України для дітей» з 24 липня 2024 року.

Бажаю натхнення і нових творчих перемог!