Всесвітній день прибирання World Cleanup Day - оголошений офіційним Днем ООН, який відзначається щорічно 20 вересня, і тепер він доданий до календаря міжнародних днів і тижнів.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s Do It World та міжнародним молодіжним рухом School Recycling World.

Основна мета заходу - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, обʼєднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Працівники  КЗК «Центр культури і дозвілля» долучились до акції!

Протягом тижня з 16.09.24р по 20.09.24р було проведено толоки, прибирання території бібліотечних та клубних установ.

Навіть у складних умовах ми повинні формувати екозвички та дбати про нашу Землю. Разом збережемо наше довкілля для майбутніх поколінь, об’єднаємо зусилля для екологічного відновлення та привернення уваги всього світу!