За останні роки Державний Прапор набув сакрального значення. Він став показником свободи. Загортаючись у прапор, люди сміливо зупиняли танки ворога. Носячи прапор у кишені біля серця, наші Герої виборюють день за днем нашу свободу та незалежність. Встановлюючи прапор на звільнених територіях, ми чітко розуміємо, що перемога за нами і щиро віримо, що синьо-жовті прапори замайорять в усіх куточках України, які були окуповані!

До Дня Державного Прапора України у Ланчині відбувся урочистий захід та хода з 30-м Прапором. Захід розпочався з загальнонаціональної хвилини мовчання. До урочистого підняття Прапора запрошений учасник російсько-української війни голова райнної державної адміністрації - начальник районної військової адміністрації  Петро Хмельовський та голова Ланчинської громади Надія Данилюк. Після вітального слова та виступу дітей – вокального ансамблю «Соловейки» Ланчинського Народного дому урочистою ходою колона прийшла до Стели Героїв Небесної Сотні, віддавши їм шану.

Ведуча – Олеся Кінашевська.

Модератор заходу – директор КЗК Оксана Гасько.

Дякуємо усім за участь у заході. Шануймо те, що нас об’єднує!

Слава Україні!

З Днем Державного Прапора, Україно!