День Державного прапора України відзначають щорічно 23 серпня, і цього року ми святкуємо його вже 20-й раз. Офіційний статус свято отримало завдяки Указу Президента Леоніда Кучми № 987/2004 від 23 серпня 2004 року.

Історія державного прапора України налічує багато століть і є частиною української культури з давніх часів. Синьо-жовті кольори, які мають глибоке коріння, символізують важливі елементи української традиції та релігії.

Тож з нагоди цього дня у центрі села зʼявився ще один красень, який так гарно доповнив нашу колекцію « етновишиванки».

Всіх щиро вітаю з цим днем . Щира подяка нашим захисникам за можливість відзначати цей день і насолоджуватися найкращими і найріднішими серцю кольорами. Слава Україні! Слава нашим Героям!