День медика, або День медичного працівника - професійне свято всіх працівників сфери охорони здоров'я. Щороку всіх українських медиків вітали в третю неділю червня. Але з 2023 року дата свята змінилася - День медика в Україні тепер відзначають 27 липня. День медика - це можливість висловити подяку і повагу за їхню важку працю, витривалість, терпіння і доброту. У переддень професійного свята теплими словами привітали працівників сфери медицини селищний голова Надія Данилюк та директор ,, КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради ʼʼ Іван Данилюк. Захід розпочався з виконання Державного гімну. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих в російсько-українській війні.З нагоди професійного свята очільниця громади подякувала медикам за їх роботу та вручила грамоти за високий професіоналізм.