Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Ланчинська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області. Україна, 78455 Івано-Франківська область, Надвірнянський район, смт.Ланчин, вул.Шкільна, 3. Код за

ЄДРПОУ – 04354545.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Електрична енергія. Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" -  Код за ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія, Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу далі - Товар.

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.

Назва предмета закупівлі

Електрична енергія

Код ДК 021:2015

09310000-5 - електрична енергія

Категорія площадки вимірювання Споживача

Група «б»

Клас напруги

Одиниці виміру

кВт/год

Кількість, кВт/год

73000 кВт/год

Строк поставки товару

Цілодобово до 31.12.2024 включно.

3. Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2024-06-25-008039-a

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: видатки, передбачені Бюджетним запитом Ланчинської селищної ради на друге півріччя 2024 рік за бюджетними програмами КПКВКМБ «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Ланчинської селищної ради», КПКВКМБ «Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони»,  КПКВКМБ «Організація благоустрою населених пунктів», КПКВКМБ «Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами» по КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії», в тому числі оплата за споживання електроенергії (без розподілу) в сумі 480000,0 грн. з ПДВ

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: обумовлено аналізом споживання електричної енергії за попередні роки та методом порівняння ринкових цін відповідно до Методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275.

При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін електропостачальників на електричну енергію на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі. До ціни електричної енергії включена вартість електричної енергії, закупованої електропостачальником на оптовому ринку електричної енергії (внутрішньодобовому ринку або ринку електричної енергії на добу наперед), послуги з передачі електричної енергії, націнка електропостачальника та всі визначені законодавством податки та збори.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі: 479610,0  грн. з ПДВ.

Уповноважена особа                                                           Людмила БІЛОУС