ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАСТОЯТЕЛЯ ХРАМУ ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА, декана, отця  ВАСИЛЯ ТКАЧУКА

Всечесний отче Василю!

Від щирого серця Ланчинська громада вітає Вас з Днем народження !

Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику  Христовому, щоб нести Божу науку. Глибока віра, працьовитість і жертовність - це ті головні риси, якими Господь наділив Вас, і які є головною рушійною силою у Вашому житті.

Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними чеснотами, скріплюючи і надихаючи Вас і надалі на працю у Божому винограднику.

Ви навчаєте свою паству любити Бога й ближнього та є вправним інструментом в руках Творця.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, любові, радості і миру  в серці, твердості у вірі, ревності у пастирському служінні на ниві Христовій, Божого благословення та опіки Божої Матері!

Будьте щасливі Ви і Ваша родина, нехай Бог допомагає Вам втілювати усі Ваші задуми та подарує довгі й щасливі роки життя під мирним українським небом !

Многії Вам і благії літа!

З великою повагою до Вас селищний голова Надія Данилюк, депутатський корпус та працівники апарату Ланчинської селищної радиФото без описуФото без опису