Акціонерне товариство «Укрпошта», далі - Укрпошта, засвідчує свою повагу та, опрацювавши звернення Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області №15/02.2-09 від 23.04.2024 що надійшло до Укрпошти та зареєстроване 30.04.2024, повідомляє наступне.

Укрпошта, як призначений оператор поштового зв’язку, здійснює свою господарську діяльність виключно в межах діючого законодавства України та ставить за мету надавати логістичні послуги, послуги з доставки періодичних друкованих видань, пенсій та соціальних виплат на всій території країни, включаючи малонаселені та віддалені села та хутори. Зазначаємо, що Укрпошта не утримується за рахунок бюджетних коштів, а джерелом її фінансування є власний капітал та кошти, отримані від здійснення господарської діяльності. Тому, плани та завдання направлені на підвищення рівня ефективності та зменшення витрат, одне з яких є визначена кількість відділень поштового зв’язку, далі – Відділення, структурних підрозділів, працівників, місця їх розташування та режим роботи визначаються в такому обсязі, щоб мати можливість покривати витрати та забезпечувати рентабельну діяльність Укрпошти. СЕД АТ «Укрпошта» IT-Enterprise №1.10.004.-14558-24 від 03.06.2024 Підписувач Смілянський Ігор Юхимович Сертифікат 3FAA9288358EC00304000000B8132400F474B200 Дійсний з 14.02.2023 11:34:22 по 14.02.2025 11:34:22 Ключовим у визначені кількості Відділень, штатних працівників (операторів чи листонош) у кожному Відділенні населеного пункту є обсяги робити та попит наданих послуг клієнтам. Пріоритетним для Укрпошти також є можливість працівникам працювати на повну робочу ставку та отримувати гідну заробітну плату. Укрпошта постійно відстежує та аналізує результати кожного відділення, і відповідно навантаження працівників. Покращення цих показників не тільки позитивно впливає на розмір премії людини, а й в перспективі – дасть можливість розширення штату, якщо буде така потреба. Попри все, Укрпошта також продовжує активно оснащувати Відділення pos-терміналами, збільшувати кількість робочих вікон де зростають обсяги, відкривати нові відділення та проводити ремонти існуючих. Укрпошта — одна з найбільших українських компаній та єдина, що дотична до кожного українця: і в мегаполісах, і в найвіддаленіших селах. Укрпошта не лише зосереджується на безпосередніх обов’язках, а й підтримує країну та об’єднує мільйони людей. Нині, попри безупинні обстріли України й подеколи з ризиком для життя, команда Укрпошти докладає максимум зусиль, щоб безперебійно забезпечувати логістику всередині країни і за її межами, повертати найнеобхідніші послуги та відновлювати життя на звільнених територіях, підтримувати українських підприємців, в умовах закритого неба розвивати експорт, долучатися до важливих соціальних проектів, доставляти пенсії та фінансову допомогу від міжнародних організацій, випускати нові й нові марки, що репрезентують Україну у світі. В Україні налічується біля 28 тисяч населених пунктів, абсолютна більшість з них невеличкі міста і села з низькою густотою населення. Незважаючи на те, що на сьогодні залишаються проблеми сільської місцевості такі як, незадовільний стан доріг, відсутність регулярного сполучення громадського транспорту та будь-яких об’єктів соціальної інфраструктури, Укрпошта шукає шляхи та можливості бути присутнім в кожному куточку малонаселених селах і віддалених хуторах країни. Тому було прийнято рішення про впровадження пересувних відділень поштового зв’язку, далі – Пересувне відділення. Проект Пересувних відділень в Укрпошті працює вже декілька років в селах, де проживає менше 1200 людей. Цей формат зарекомендував себе по всьому світу, зокрема у віддалених невеликих населених пунктах. Така модель роботи для поштового оператора досить адаптивна і дозволяє швидко підлаштовуватися під зовнішні обставини: кількість населення, обсяги послуг, що надаються, наявність працівників. І як ми впевнилися за останній час - незамінна в карантин і повномасштабну війну. З лютого 2024 року у 20 регіонах Укрпошти успішно триває пілотний проект «Пересувне відділення з двох членів бригади». За цей час до проекту долучилися 350 бригад, і всі вони показали гарні результати. Завдяки ефективності цього пілотного проекту, а також враховуючи, як стрімко наша Компанія розвивалась у 2023 року, Укрпоштою прийнято рішення з першого травня, перейти на новий формат Пересувних Відділень (із двома працівниками). Бригади складаються з водія з розширеним колом обов’язків листоноші та начальника, або водія та начальника з розширеним колом обов’язків листоноші. Працівникам, яких стосується скорочення, пропонуються вакантні посади.

Послуги поштового зв’язку мешканцям населених пунктів з 01.06.2024 будуть надаватися Пересувним відділенням №54:

- Середній Майдан, середа з 11:05 до 14:05, п’ятниця з 9:20 до 12:20;

- Вишнівці середа з 14:15 до 15:15,

- Глинки п’ятниця з 12:40 до 13:40 З 01.06.2024

Відділення Ланчин з індексом 78455 працюватиме за наступним графіком: понеділок-п’ятниця, з 08:00 до 18:00, субота з 09:00 до 18:00.

Враховуючи Вашу небайдужість до проблем поштового зв’язку, звертаємо Вашу увагу, що мережа Відділень Укрпошти може існувати та розвиватися, у разі нарощування попиту користувачів на послуги поштового зв’язку, а також при наявності підтримки органів влади. Зазначена норма визначена статтею 12 Закону України «Про поштовий зв’язок». Маємо надію на Вашу підтримку та сподіваємося на плідну співпрацю, що наближає нас до Перемоги!

З повагою Генеральний директор Ігор СМІЛЯНСЬКИЙ