Фото без опису

23 травня з нагоди дня Героїв, на подвір'ї Середньомайданського ліцею, біля пам' ятних дощок відслужилася панахида Отцем Романом Богославцем, покладанням квітів до них та хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв. Староста Богдан Кінаш, з історичної точки зору, розповів походження цього дня.

Стоять з нами поруч живі… І назавжди живі у пам’яті. Нерозривна духовна єдність між ними. Єдина справа. Єдине завдання. Впали перші: підняли небо України високо-високо і тримають його. І інші стали лицарі до бою. Сотні, тисячі… Найбільш хоробрих знову взяло Небо. Їх у Середньомайданському старостинському окрузі три – це Микола Бевзюк, Сергій Михальчук, Іван Губаль. Поетеса з селища Ланчин - Марія Яновська написала вірші - присвяти нашим ВОЇНАМ, які читала провідний бібліотекар Надія Кухарчук.  

А також перед урочистостями на території ліцею пройшов благодійний ярмарок на якому зібрали 8917 гривень на потреби воїнів односельчан.  Щиро, щиро дякуємо всім, хто допоміг доповнити столи своїми випічками,  нашим магазинам, що теж вклали свій внесок, щиро дякуємо всім, що своїми донатами, що збагатили нашу "баночку на ЗСУ" і всім, всім, всім, хто долучився до цього заходу.

Слава Україні! Героям слава!