16 травня 2024 року керівник народного аматорського вокального ансамблю "Сонет" Ланчинського народного дому Оксана Гасько відвідала обласний семінар для керівників вокальних ансамблів у Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття, підготовлений методистом центру Світланою Лещишин. Відкрили семінар директор Центру Світлана Панько та головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій ОДА Христина Гук.

У семінарі з показовими виступами взяли участь:

- НА жіночий вокальний ансамбль «Криниця» Городенківського ПК (керівник Галина Парфенюк);

- НА жіночий вокальний ансамбль «Яворина» БК с. Раківчик КЗ Палацу культури і мистецтва «Народний дім» Коломийської ТГ ( керівник Світлана Дубинська);

- НА жіночий вокальний ансамбль «Ярославна» БК смт Більшівці Більшівцівської ТГ (керівник Степан Хомин).

У репертуарі ансамблів прозвучали патріотичні та ліричні твори, шевченкіана, пісні сучасних композиторів. Колективи виступили на високому художньому рівні.

Після виступів вокальних ансамблів перед слухачами семінару виступили знані вокалісти області: заслужені працівники культури України Марія Борис, Володимир Черленюк, Ярослав Шершень, керівниця жіночого вокального ансамблю «Коралі» Народного дому с. Угорники Івано-Франківської МТГ Галина Мартиненко, які схвально відгукнулися про виступи вище названих вокальних ансамблів. Завершив зібрання Завідувач інформаційно-видавничим відділом НМЦКіТП, заслужений журналіст України, співак і композитор Богдан Кучер славнозвісною «Червоною рутою» Володимира Івасюка.

Світлана Лещишин.