Фото без опису

12 травня у Ланчинській громаді відбувся благодійний захід до відзначення Дня матері «Мама – освячена ласкою неба». Зараз цей день набув ще більшого значення, бо коли в країні війна, матерям найважче. Мами дають життя, а війна його забирає. Але попри все, наші мами неймовірні! Подивіться, яких вони разом з батьками, українців зростили - щирих, вільних, готових боронити свою країну і підтримувати один одного! Розпочався захід з Державного Гімну України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв. З привітаннями для всіх матерів виступила голова селищної ради Надія Данилюк, а також разом із Дмитром Маковійчуком вручили квіти матерям та дружинам нашої громади, котрі втратили синів і чоловіків у цій жорстокій війні. У концертній програмі взяли участь працівники та учасники гуртків усіх клубних закладів, активні читачі та працівники бібліотек громади – у їхньому виконанні для матусь звучали зворушливі вірші та пісні, повчальні сценки

Мама в нашій країні з давніх-давен вважалася берегинею домашнього вогнища і саме тою людиною, до якої діти завжди приходять за добрим словом, порадою та допомогою. Ланчинська міська бібліотека представила на заході свій номер «Розмова мами з сином», де мама дає свої  поради синові.  Також  долучилися до благодійної ярмарки випіканням смаколиків.

 Дякуємо матерям, які виховали справжніх Синів України .Нехай кожна хвилинка вашого життя буде сповнена щастям, радістю та любов’ю.