У Ланчинській ТГ триває ІІІ районний етапвсеукраїнських спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу.

Сьогодні 19 квітня, під гаслом «Разом переможемо!» у спортивній залі Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка команди дівчат виборювали титул найсильнішої команди району.

Почесними гостями змагального дня стали старший тренер збірної України із боротьби самбо, заслужений тренер України Євгеній Боднарук та майстер спорту України міжнародного класу із боротьби дзюдо Галина Ковальська.

Із вітальним словом до присутніх звернулися голова Надвірнянської РДА Петро Хмельовський та голова Ланчинської ТГ Надія Данилюк.

Команди показали цікаву та безкомпромісну боротьбу та високу спортивну майстерність.

За результатами змагань перемогу здобула команда ,,Вовчиці ʼʼ Надвірнянської ТГ, почесне II місце - ,, Смайлик ʼʼ  Ворохтянської ТГ,III місце - ,,Творці мріїʼʼ Яремчанської ТГ.За цікаву гру команда ,,Невгамовні зірочкиʼʼ Добротівської гімназії Ланчинської ТГ нагороджена  грамотою.

Баскетбольні м’ячі, медалі, кубки та дипломи отримали переможці та фіналісти змагань, а всі присутні - море  позитивних емоцій від цікавих та захоплюючих ігор.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів на ІV обласному етапі змагань.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити змагання,  організаторам - за належний рівень організації змагань, учасникам -  за цікаву гру та позитивні емоції.

Разом переможемо !