За ініціативи Президента України тривають всеукраїнські спортивні змагання  «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», метою яких є залучення максимальної кількості здобувачів освіти до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Під гаслом «Разом переможемо!» Ланчинська ТГ приймає ІІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу.

Сьогодні, 17 квітня, на базі Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка Ланчинської селищної ради у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» розпочався  IІI етап змагань з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти району. У наполегливій боротьбі зійшлися команди хлопців  семи територіальних громад району.

Відкриття змагань відбулося за участю поважних гостей,  народного депутата України Василя Вірастюка та голови Надвірнянської РДА Петра Хмельовського.

Із вітальним словом до присутніх звернулася селищний голова Надія Данилюк.

Кожна із команд –учасниць  продемонстрували цікаву гру та щире бажання перемогти. Упродовж проведення змагань панувала атмосфера радості, спортивного азарту та духовного піднесення. Ніхто не залишився осторонь, і кожен відчував себе частиною однієї великої освітянської родини.

За результатами змагань I місце посіла команда «Зубри»  Парищенського ліцею  Надвірнянської ТГ, II місце - команда «Black mambas» Ланчинського ліцею ім. Юрія Шкрумеляка, III місце - команда «Соколята» Ворохтянської ТГ.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів  на IV обласному етапі змагань.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити змагання,  організаторам - за належний рівень організації та проведення змагань, учасникам -  за цікаву гру та позитивні емоції.

Нагадуємо, що спортивні змагання у Ланчинській ТГ на цьому не закінчуються. У п’ятницю 19 квітня на базі Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка Ланчинської селищної ради у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» відбудеться  IІI етап змагань з баскетболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти району.