Фото без опису

До дня пам’яті Героїв Небесної сотні у Середньомайданському старостинському окрузі у церквах сіл Глинки та Середній Майдан були проведені панахиди за загиблими. У клубі села Середній Майдан відбулася година пам’яті "Нестихаючий відгомін непокори", яка розпочалася виконанням державного гімну та хвилиною мовчання.

Перший фільм "Небесна сотня" з циклу документальних фільмів "Зима, що нас змінила". Це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні ... Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав без вісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану. Про них згадуватимуть очевидці тих подій, їхні учасники, та родичі загиблих.

Неможливо було дивитися без сліз і спогадів. Цей фільм повернув нас на 10 років назад. Де ми всі були прикуті до екранів телевізорів з думками, "Що ж робиться і що буде далі? ".

Вічна пам'ять і слава всім героям, які боронили нашу землю!