24 лютого 2024 року ... Рівно 730 днів війни, 730 днів Незламності, 730 днів болю, 730 днів сліз, 730 днів втрат, 730 днів віри, надії. 24 лютого 2022 року - мабуть, найважчий день в історії незалежної України. День, коли  почалася війна...  День, коли було зруйновано спокій і благодать на нашій благословенній, намоленій Батьківщині. День, коли горіло і небо, і земля.

Провідний бібліотекар Наталія Яремин в дружньому тандемі з педагогом-організатором Ланчинської гімназії Маковійчук Віталією та здобувачами освіти Ланчинської гімназії (Луцак Богданою, Степановою Веронікою, Коваль Тетяною) та Ланчинського ліцею (Мельничук Марічкою) провели вечір-пам'яті "Час незламних. Пам'ять нескорених". Діти проникливо і душевно продекламували вірші вчителя Ланчинської гімназії Любов Голіней - Іванюк, які нікого не залишать байдужими. Вірші, які передають біль і пам'ять про всіх загиблих Героїв, які віддали своє життя за незалежність і цілісність нашої держави. Кожен день ворожа куля обриває земний шлях наших захисників. Кожного дня села і міста на колінах в скорботі зустрічають воїнів, які назавжди повертаються додому на щиті. Жодний вітер не розвіє туги, жодні ліки не втамують біль, час не вилікує рани, але пам'ять не зрадить.

Ми повинні пам'ятати про них, Небесних Ангелів, які віддали своє життя, стукіт свого серця, щоб билися наші.

Боже, зупини жахіття Війни, хай повертаються живими наші Воїни!