Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв Голодоморів.

У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада.

Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

У сільському клубі, до цього дня, є розгорнута книжкова виставка провідним бібліотекарем Надією Кухарчук.

До вашої уваги у онлайн режимі, представляємо літературний реквієм до Голодомору " Пам'яті свічка не згасне". Керівник Христина Михалчук.

О 16.00 год. оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція «Запали свічку», в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам’ятників жертвам. В акції також можна взяти участь, запаливши свічку в своєму вікні.

Закликаємо долучитися до акції «Запали свічку» та запалити вогник у кожній домівці на знак виявлення скорботи за загиблими та вшанування їхньої пам’яті.