Підсумковий захід обласної мистецько-патріотичної акції

«НЕЗЛАМНА МУЖНІСТЬ ПОКОЛІНЬ» та нагородження грамотами Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА!🇺🇦

Маленька частинка виставки нашої громади також була представлена на одній із локацій.

Велика вдячність ще раз всім, хто долучився до проведення акції в нашій громаді!💙💛

Дякуємо за організацію даної акції Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття та запрошення в славетний Галич, де весь день переповнювали емоції: від сліз і розчулення до такого сильного піднесення патріотичного духу!

Вдячність та шана нашим мужнім і славним Захисникам і Захисницям, які безстрашно боронять нашу країну та її свободу від московської орди!

Дякуємо вам за кожен новий день!

Нехай Божа Матір оберігає кожного воїна, веде до перемоги, допомагає пройти всі випробування і повертає живими всіх додому.

Схиляємо голови у скорботі перед пам’яттю Героїв всіх часів, які віддали найдорожче за Україну, традиції, культуру, мову!

Будьмо гідними пам’яті полеглих і подвигів живих!!!