Ланчинська селищна рада щиро дякує помічникам Святого Миколая (приватним підприємцям) нашої громади:

Поварчуку Ігору  м-н «Автомайстер», Яремин Наталії   м-н «Мандарин», Балабан Юстині м-н «Максим», Яновському Ярославу м-н «Садко», Шумейку Олегу м-н «Тепломаркет», Семенюк Галині м-н «Ліра», Гонтаруку Івану «Обмін валют», Сікорину Роману м-н «Скутерок», Угринчуку Василю м-н «Автозапчастини», Грещуку Михайлу, Харченко Мар’яні м-н «Брошнівська хлібопекарня», Ганущаку Юрію м-н «Сантехніка», Голіней Ользі кафе «Піцерія», Луцькому Олегу м-н «Spar», Семяніву Тарасу м-н «Гаврилівські солодощі», Мозолюк Ользі м-н «Незабудка», Гаську Оресту мойка «Lux Wаsh», Захарчуку Михайлу кафе «Гранд», Іваночку Віталію «Медична практика»,  Яновському Михайлу, Гордюку Віталію м-н «Жук», Зварищук Любові ресторан «Скорпіон», Дяченко Галині м-н «Любава», орендарям Юрію Недільському та В’ячеславу Сіненку.

За придбані подарунки до свята Миколая дітям, які потребують соціальної підтримки та уваги, а саме дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, дітей військових(АТО/ООС ЗСУ), учнів перших класів загальноосвітніх закладів громади та вихованців ЗДО «Ромашка».

Нехай святий Миколай поверне добро сторицею.

Дякуємо за підтримку!