Сьогодні 06 грудня 2023 року  в залі засідань під головуванням селищного голови Надії Данилюк  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ланчинської селищної ради.

У засіданні комісії взяли участь члени комісії та запрошені.  Комісією  розглянуто ряд важливих питань віднесених до повноважень служби у справах дітей, а саме:

• Про розгляд ухвали Надвірнянського районного суду.
  • Про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Розглянувши всі матеріали справи, заслухавши сторони по справах  та учасників засідання, комісія шляхом голосування прийняла рішення   враховуючи права та законні інтереси  дітей. Вище перераховані питання будуть затверджені на засіданні виконавчого комітету Ланчинської селищної   ради.