Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Революція Гідності остаточно перетворила український народ в Українську націю!

Бо українці – це нація переможців.

Сьогодні вшановуємо всіх, хто зробили крок назустріч небезпеці. Хто поклав життя та здоров’я заради спільного блага. Заради нашої Гідності, Свободи та Державності. У таку скрутну хвилину ми повинні підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим Збройним Силам України, які звільняють українську землю від російських окупантів і роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Разом до перемоги!
Слава Україні!