ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про результати проведення громадських слухань від 29 серпня 2023 року щодо обговорення  проекту детального плану території земельної ділянки:

1.Детальний план території земельної ділянки  по вулиці Річкова в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Баб’юка Михайла Івановича  жителя села Добротів).

Під час проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів стосовно вищезазначеного проекту детального плану території пропозицій та зауважень від громадськості не надійшло.