Фото без опису

  

 

    Дорогі друзі! Національна бібліотека України для дітей вже всьоме традиційно оголошує старт Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули».

 

    Багато чого відбулося за ці роки, багато пережито. Ваші твори — це віддзеркалення сучасного життя, з його викликами, радощами, сподіваннями та мріями. Ми хочемо вірити, що зовсім скоро у роботах, що надійдуть на конкурс, ми прочитаємо і про Перемогу!

Тож, запрошуємо вас до участі, наші юні письменники Чернігівщини 11-18 років!

Конкурс проводиться з 1 червня по 15 листопада 2023 року у два тури:

перший – з 1 червня по 11 вересня на обласному рівні;

другий, підсумковий – з 15 вересня по 15 листопада в місті Києві.

Визначитись з тематикою для творчості допоможуть 7 номінацій:

«Знайомтеся – це ми!» Що ми чекаємо від вас у цій номінації? А саме вас і чекаємо. Таких різних за характером, із різними уподобаннями, зі шкільними історіями, ми хочемо подивитися на вас — сучасних дітей — очима ваших ровесників. Можливо це допоможе дорослим краще зрозуміти ваші пріоритети, а, можливо, читаючи ваші твори, ми згадаємо і своє дитинство?

«Моя Україна: з вірою у Перемогу» Чекаємо ваші історії, роздуми про наше сьогодення; мрії про перемогу, молитви за наших захисників і віру у нездоланну силу духу нашого народу.

«Природа – джерело натхнення та краси» Тут відкривається безмежний простір для ліриків, яких надихає природа рідного краю, для тих, хто вміє розрізняти тихенький голос листя у шелесті вітру. Отже, ви зрозуміли — природа і ще раз природа.

«І в кожному із нас уже живе філософ!» Ласкаво просимо і чекаємо від вас твір (поезію), роздум (можна у віршах) про… про все, що вас турбує, про все, що не дає вам зоряними ночами спати.

«Моя майбутня професія» Досить серйозно. Ви вже задумувалися про те, ким станете? Так щоб дійсно вибрати те, що потрібно саме вам. А може ви якраз у цей момент обираєте, що саме стане вашим основним заняттям у дорослому житті?

Поділіться з нами, нам СПРАВДІ дуже цікаво!

«Безмежний світ моєї уяви» Тут ніби все зрозуміло? Це все – ваша уява! Казки, фентезі, вигадки. Ніяких меж. Ваша сміливість, ваші світи, ваші найпримхливіші мрії можуть здійснитися у ваших оповіданнях.

«Далі буде»? Ні, «далі» – вже є!» … Тут ми чекаємо на справжніх книгоманів, які так вживаються у літературні сюжети та книжкові пригоди своїх улюблених героїв, що перегортаючи останню сторінку книжки, зітхають – а як же так!! Хочу ще…!!! Хочу більше пригод, хочу знати, що сталося далі з моїми улюбленими героями! Фанфік? Так! Отже, улюблена книга, улюблені герої … і ваше продовження!

Чекаємо на ваші роботи, які надсилайте на електронну адресу:

metod1ostrovskogo@gmail.com до 11 вересня 2023 року.

Більш детальна інформація про Конкурс у ПОЛОЖЕННІ.

Бажаємо натхнення та успіху! Долучайтеся! Натхненного вам літа!