Фото без опису Фото без опису

Нагадаємо, що під час червневої повені 2020 року у Ланчині розлився потічок Урюк. З гір бурхлива вода несла коріння, гілки, дерева. Усе це сміття загатило містки, вода пішла просто на людські хати та городи. Ланчин опинився серед тих населених пунктів, де збитки були найбільшими.

Тому на неодноразове звернення депутатів селищної ради про відновлення берегоукріплення (капітального ремонту) потічка Урюк біля господарства І.Цимбала, Ланчинська ТГ за сприяння народного депутата України від 87-го округу Василя Вірастюка у 2021 року отримала 2 млн 100 тис. грн.

Фото без опису Фото без опису

У зв’язку із повномасштабним вторгненням 24 лютого 2022 року робота по даному проекту до цих пір не проводилась. І тільки зараз спільними зусиллями ми розпочали відновлювати берегоукріплення. Завершити роботу по даному проєкту надзвичайно важливо для нас, адже ми першочергово повинні дбати про безпеку жителів від стихійних лих на даній території селища.