За результатами щоденного моніторингу, який проводять фахівці Надвірнянського відокремленого структурного підрозділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України»  - радіаційний фон на території Надвірнянського району не перевищує допустимий рівень та не несе загрози життю та здоров'ю населенню.

Станом на 5 травня, та за минулий тиждень ситуація щодо радіаційного гама-фону  залишається без змін, показник становить від 0.10 мкЗ/год до 0.13 мкЗ/год.,що не перевищує порогового значення природного радіаційного фону в межах 0,32 мкЗ/год.   Перевищень природного радіаційного фону не зафіксовано у жодній контрольній точці. Середній рівень відповідає фоновим рівням для нашої місцевості.

Крім цього проводиться щоденний моніторинг якості питної води центрального водопроводу  за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками безпеки. Станом на 07.04.2023 р. всі проби води відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною».

Завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії        О.Втерковська