Наближається велике християнське свято - Великдень. Це особливе свято, коли люди вірять у велике Господнє диво, дотримуються звичаїв і традицій. Воскресіння Христове святкують у всьому світі, але зараз, вдруге українці відзначатимуть свято в умовах війни. Провідний бібліотекар Наталія Яремин разом з читачами 5-б класу ( класний керівник Валентина Обморшева) і 5- в класу (класний керівник Марія Голіней) Ланчинського ліцею створили великодню виставку - інсталяцію та фотозону "З Великоднем, Україно!". Прикраси зроблені дитячими руками, вийшли дуже милі та зворушливі. Діти розв'язували цікаві кросворди, ребуси і познайомилися з різними видами декорування писанок і крашанок. А ще записали власні привітання для воїнів ЗСУ з святом. Запрошуємо читачів сфотографуватися та перегорнути сторінки книг представлених на виставці. Дякую директору Оксані Гасько "Центр  культури і дозвілля" за допомогу в організації майстер - класу " Великодні поробки". Приємно, що так багато дітей з радістю та активністю долучилися до заходу. Учні отримали нові знання та море позитивних емоцій.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!  ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!